Сообщения

Тема. Чарльз Діккенс (210 років від дня народження) «Різдвяна пісня у прозі».

Изображение
  Тема. Чарльз Діккенс «Різдвяна пісня у прозі».   Мета – формувати компетентності: предметні (знання про життя та творчість Ч.Діккенса, зацікавленість ними; розуміння особливостей його творчості, особливостей життя людей 19 століття та причин виникнення реалістичних творів; навички сприйняття інформації, вміння аналізувати зміст художнього твору, аналізуючи образ Скруджа,   показати його переродження як реакцію на осмислення свого життя,виокремлення головного; навички зв’язного мовлення); ключові (уміння вчитися: розвивати пізнавальну активність, критичне мислення; комунікативну: навички спілкування в колективі; навички роботи з книгою; загальнокультурну: читацькі інтереси,світогляд)                                      Перебіг уроку 1.Організаційний момент Всупна частина. Показ презентації до ювілейної дати письменника 7 лютого - 210 років від дня народження Чарльза Дікенса (1812-1870) 2.Актуалізація опорних знань Літературна гра «Прес-конференція Ч.Дікенса» Розпові

Тема: «Добро спішить творити, люди!» , 6 клас

Изображение
  Тема:   «Добро спішить творити, люди!» Мета : Допомогти учням зрозуміти , що значить бути добрим, що лежить в основі доброти, доброго вчинку, славлячи добро в людині, в її справах і ставленні до інших ; розвивати в учнів бажання робити добро ; вихо вувати   почутт я співпереживання, жалю, милосердя, співчуття ;   формува ти свідом е ставлення до людських чеснот ; показ ати учням велич та крас у добра ; сприя ти розвитку творчих здібностей учнів та участі   їх у благодійній діяльності.     Обладнання. Відео притчі «Два вовка», Бусы из берюзы», «Тайский ролик про добро», картки , паперові кружечки синього і жовтого кольорів, відео мультфільм «Цветик - семицветик».                                                                      Хід заняття Діти, сьогодні ми з вами будемо спілкуватися на тему, яку я пропоную вам самим визначити, прослухавши вірш   Врятує світ краса   Завжди так говорили.   Тепер врятують світ лиш доброта,   Бо однієї вже краси занадто

Літературне лото Тема: «Фольклор». 5 клас

  Літературне лото     Тема:   «Фольклор». 5 клас ( Гра проводиться між групами учнів. Можемо використати кружальця з номерами питань.)   1.      Як перекладається слово «фольклор»? 2.      Чим прислів ’ я відрізняється від приказки? 3.      Основний конфлікт, що присутній у казках? 4.      На які групи поділяють казки? 5.      Улюблене число казок? 6.      Назвіть українських письменників – перекладачів вивчених казок. 7.      Назва збірки індійських народних казок. 8.      У який колір пофарбувався шакал? 9.      Хто з українських письменників створив подібну казку до індійської «Фарбований шакал»? 10.                         З якого фрукту з ’ явився Момотаро? 11.                         Назвіть друзів Момотаро, що допомогли йому у бою? 12.                         З ким довелося боротися хлопчику-мізинчику Іссумбосі? 13.                         Про що мріяв Малян? 14.                         Який птах розкрив таємний дар Маляна? 15.